Banner

Banner

Titulli Kobra - Ndryshe ft. Unikkatil
Ndëgjuar 4,672,068
Shkarkuar 2,728
Pëlqyer 30,449
Publikuar 15/02/2016

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/kingunikkatil
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store