Banner

Banner

Titulli Unikkatil - Ni Milion Rruge
Ndëgjuar 8,306,690
Shkarkuar 6,795
Pëlqyer 49,156
Publikuar 15/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
Teksti: Unikkatil Instrumentali gjeneral: DMK
Instrumentet dhe komponimi ne repture dhe refren: Unikkatil
https://www.instagram.com/unikkatilofficial/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store