Titulli Mc Kresha ft. Lyrical Son - Rruge e Gjat
Ndëgjuar 525
Shkarkuar 47
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mc Kresha ft. Lyrical Son - Rruge e Gjat - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store