Banner

Banner

Titulli Unikkatil ft. Klepto - Ca jon
Ndëgjuar 4,192,128
Shkarkuar 5,060
Pëlqyer 28,287
Publikuar 31/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
http://www.instagram.com/unikkatilofficial
http://www.instagram.com/klepto4real
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store