Banner

Banner

Titulli Ervin Gonxhi ft. Iljard Shaba - Feelings
Ndëgjuar 85,899
Shkarkuar 704
Pëlqyer 521
Publikuar 19/02/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Muzika dhe Orkestrimi: Ervin Gonxhi
Video: Aldi Karaj

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store