Banner

Banner

Titulli Bloody - Ajo po del
Ndëgjuar 658,714
Shkarkuar 1,047
Pëlqyer 5,464
Publikuar 09/03/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Beat by: 2Ton
Lyrics: Bloody
Video: XL Films
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store