Banner

Banner

Titulli Bloody - Mendimet
Ndëgjuar 1,457,757
Shkarkuar 1,740
Pëlqyer 14,284
Publikuar 08/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Beat : Bloody
Lyrics : Bloody
Mix Master Recording: Irkenc Hyka (Unix Pro)
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store