Banner

Banner

Titulli Vellezerit Aliu & Ylber Aliu - Ishalla nuk te kom
Ndëgjuar 288,393
Shkarkuar 1,446
Pëlqyer 459
Publikuar 27/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store