Banner

Banner

Titulli Soni Malaj ft. Gena - Ti jeta
Ndëgjuar 8,733,824
Shkarkuar 301
Pëlqyer 20,792
Publikuar 30/04/2016

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/13055722
Spotify: https://open.spotify.com/album/4BZiL3Um2k2V8dfhcFdcSZ

Follow Max Production on:
►Instagram:https://www.instagram.com/maxproductional/
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Soni Malaj on:
►Instagram: https://www.instagram.com/soni_malaj/

Follow Gena on:
►Instagram: https://www.instagram.com/genalito_official/
►Facebook:
https://www.facebook.com/Gena-Live-251842500414/

Music: Edlir Begolli
Tekst: Rozana Radi
Image Director: Joni Peci
Mua: Arber Bytyqi&Artur Muca
Parukeri Nova Center
Coreographer: Almenda Hoxha
Video: Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store