Banner

Banner

Titulli Korab Shaqiri - Koha e rinise
Ndëgjuar 116,801
Shkarkuar 723
Pëlqyer 397
Publikuar 07/05/2016

Loading...
Informatat e këngës
"Koha e rinise", music video performed by Korab Shaqiri.
Teksti dhe Muzika: Ilir Shaqiri
Perpunimi: Korab Shaqiri & Artan Hasani
Mix&Master: Artan Hasani & Korab Shaqiri
@Instagram: korabshaqiri
@Facebook: www.facebook.com/korabshaqiriofficial

Video: Imagine Films LLC.

(C) Korab Shaqiri, 2014
(add tag with the song name)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store