Banner

Banner

Titulli DJ Flow ft. Young Zerka - Habibi
Ndëgjuar 10,314,806
Shkarkuar 1,216
Pëlqyer 52,163
Publikuar 29/07/2016

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

"Habibi" is available now, get it here: http://smarturl.it/Habibi

REDBOX Entertainment
Music: BIG BANG
Directed: Valon Aziri
Executive producer: DJ Flow
Organizatore: Elena Kelmendi

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store