Banner

Banner

Titulli Dhurata Ahmetaj - Gabim
Ndëgjuar 2,910,146
Shkarkuar 247
Pëlqyer 12,649
Publikuar 22/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
Follow Dhurata:
Facebook: https://www.facebook.com/Dhurataa.Ahmetaj
Instagram: http://instagram.com/DhurataAhmetaj
Twitter: https://twitter.com/Dhurata_Ahmetaj

ONIMA: https://www.fb.com/OnimaNetwork
http://onima.co
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store