Banner

Banner

Titulli Altin Sulku - Nazelie
Ndëgjuar 2,789,854
Shkarkuar 3,155
Pëlqyer 10,061
Publikuar 24/08/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store