Banner

Banner

Titulli Albatrit Muqiqi - Ndarja
Ndëgjuar 469,709
Shkarkuar 742
Pëlqyer 1,142
Publikuar 20/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by EMRACOM
Muzika & Ork: Wirusi
Teksti: Arsim Bunjaku
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store