Banner

Banner

Titulli Meda ft. Vjollca Haxhiu - Dashnia jon
Ndëgjuar 11,663,385
Shkarkuar 3,291
Pëlqyer 12,824
Publikuar 24/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Virusi
Muzika: Massive
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store