Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Dite e re
Ndëgjuar 2,385,764
Shkarkuar 246
Pëlqyer 4,126
Publikuar 02/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika & Ork: Virusi
Teksti: Ilir Berani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store