Banner

Banner

Titulli 2po2 ft. Ermal Fejzullahu - Palaco
Ndëgjuar 3,482,128
Shkarkuar 58
Pëlqyer 12,973
Publikuar 03/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
2po2 ft. Ermal Fejzullahu - Palaco
iTunes: https://itun.es/us/9PLDhb?i=1198938863
Spotify: https://open.spotify.com/track/55x73qEWfJFxAaZsTVfe13
Deezer: http://www.deezer.com/track/140907307

Connect with 2po2:
https://www.facebook.com/besnik2po2
https://www.instagram.com/besnik2po2
https://twitter.com/besnik2po2

Music , Mix & Mastered By Mixey Authentic Entertainment
Text: 2po2
Video: Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store