Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Zot falma
Ndëgjuar 849,340
Shkarkuar 61
Pëlqyer 2,323
Publikuar 21/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram:https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Muzika & Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Virusi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store