Titulli Ylber Osmani x Lendita Selimi - Falma zemren -Baresha-2022
Ndëgjuar 497
Shkarkuar 15
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ylber Osmani x Lendita Selimi - Falma zemren -Baresha-2022 - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store