Banner

Banner

Titulli Blero ft Dani - 154
Ndëgjuar 2,125,004
Shkarkuar 996
Pëlqyer 5,862
Publikuar 11/12/2016

Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
http://onima.co

iTunes Link:
http://itunes.apple.com/album/id1273484470?ls=1&app=itunes

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store