Banner

Banner

Titulli Gold AG - Babe
Ndëgjuar 3,983,193
Shkarkuar 2,646
Pëlqyer 28,921
Publikuar 14/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Gold AG - BABE
Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1

Text & Muzika: Gold Ag
Video: Imagine Films

Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store