Banner

Banner

Titulli Big Mama - Dashuri vrastare
Ndëgjuar 325,816
Shkarkuar 756
Pëlqyer 1,379
Publikuar 17/12/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by EMRACOM
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Ork: Virusi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store