Banner

Banner

Titulli Mc Beka ft Fatos Kryeziu - Sma dha
Ndëgjuar 1,004,294
Shkarkuar 106
Pëlqyer 5,393
Publikuar 17/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
S'MA DHA
Mc Beka & Fatos Kryeziu
Muzika : Zzap & Chriss
Teksti : Mozzik
Incizuar ne : ON Records studio

Video :

Melodia Px Studio
XL Studios
Camera :
Montage: Gadaf Dernjani - XL Studio
Grimi : STUDIO LOOK

Realizuar : Dhjetor 2016

S’MA DHA

REF.
Un’ ja lypa zemren ajo ajo nuk ma dha
Lypa diçka tjeter ajo ajo nuk ma dha
Kallxom çka ki n’zemer , sa s’u bo shumë vonë
Çka ki ti me m’dhonë , çka ki ti me m’dhonë
STR
Na Kem tu sill me Range Rovera
Te CLUB-i t’pam te dera
Sigurimin s’i kem havera
S'po na lojn me hi mrena... s’prita
N’CLUB shpejt un’ hina,
Se per ty m’lujti menja
Pe din, çka jom ka t’lypi zemër,
S'jem tu fol për zemra ...
Ti nuk koke n'vete
Sa shumë je e nxehte
Ti s’te koke n'vete
Hajde t’marr me vete...

REF.
Un’ ja lypa zemren ajo ajo nuk ma dha
Lypa diçka tjeter ajo ajo nuk ma dha
Kallxom çka ki n’zemer , sa s’u bo shumë vonë
Çka ki ti me m’dhonë , çka ki ti me m’dhonë

BRDG
Sun po nalna, sun po nalna
tu ta lyp
Sun po nalna, sun po nalna
tu ta lyp
ama ama ,ama ama lujta k’ejt...
STR
Sa her ta shoh nuk ka si ajo
Sigurt nuk gjen ma HOT se ajo
Po ma kall trunin mu si fire (fayoo)
Ajo nuk po m’don, qa me bo qa me bo
BRDG
Yeah Pse S’Po Ma JEP
Yeah Pse S’Po Ma JEP
Yeah Pse S’Po Ma JEP
OOOO AMA MOOOOO
REF.
Un’ ja lypa zemren ajo ajo nuk ma dha
Lypa diçka tjeter ajo ajo nuk ma dha
Kallxom çka ki n’zemer , sa s’u bo shumë vonë
Çka ki ti me m’dhonë , çka ki ti me m’dhonë
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store