Banner

Banner

Titulli Vellezerit Mziu ft Dj Cimi - Do ti kallim fitilat
Ndëgjuar 253,188
Shkarkuar 2,048
Pëlqyer 745
Publikuar 20/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store