Banner

Banner

Titulli Mozzik - Me hile
Ndëgjuar 27,649
Shkarkuar 5,142
Pëlqyer 29
Publikuar 21/01/2017

Informatat e këngës
Official Video:https://youtu.be/LNwdqoxNthM

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store