Banner

Banner

Titulli Daim Lala ft Lule Mustafa - Vec ne fotografi
Ndëgjuar 553,613
Shkarkuar 1,458
Pëlqyer 3,053
Publikuar 27/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
Teksti: Fatmir Muja
Muzika dhe orkestrimi: Rrahman Kryeziu
http://fmproduction.al
Onima Media - https://goo.gl/yddi50
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store