Banner

Banner

Titulli DANI - Zemer
Ndëgjuar 171,425
Shkarkuar 118
Pëlqyer 796
Publikuar 24/03/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Muzika & Orkestrimi: Hekuran Krasniqi
Teksti: Alban Miroci
Kitare: Astrit Stafaj
Produced By Heki
Video by BUG
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store