Banner

Banner

Titulli Mihrije Braha - Si cigaren e fundit me fike
Ndëgjuar 500,327
Shkarkuar 45
Pëlqyer 2,149
Publikuar 19/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
Regjia : Blerdi Malushi
Text&muz: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi Arti Rec
Falenderim per Menakon - Gjilan
Djellza Design
Make ap Salloni Selvete Prishtine
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store