Banner

Banner

Titulli Lumi B ft. Dhurata Dora - Simpatia
Ndëgjuar 30,332,952
Shkarkuar 7,953
Pëlqyer 75,664
Publikuar 18/06/2017

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Download / Stream "Simpatia": https://lnk.to/SimpatiaYP

Remake: Edona Llalloshi ft. Memli - Simpatia
Produced by: Big Bang (REDBOX Entertainment)
Lyrics: Lumi B
Video: MAX Production
Styling by: Look at me - Lena Hoxha

Lumi B on Instagram: https://www.instagram.com/lumib/
Dhurata Dora on Instagram: https://www.instagram.com/dhuratadora/

***

Lumi B ft. Dhurata Dora - Simpatia, Lumi B, Dhurata Dora, MaxProduction, REDBOX Ent, Simpatia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store