Banner

Banner

Titulli Ganja ft Pro Band - Dasma
Ndëgjuar 153,149
Shkarkuar 585
Pëlqyer 383
Publikuar 20/06/2017

Informatat e këngës
Publisher: www.onair.be

Kenge dasmash 2017

Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per Produksionin Vizioni & Libonia, dhe mbrohen nga Onair Music

Vizioni & Libonia on Facebook
https://www.facebook.com/VizioniLibonia/

Onair Media on Facebook
https://business.facebook.com/OnAirPopullore/
https://business.facebook.com/officialonairmusic

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store