Banner

Banner

Titulli Hekurani ft Ymer Bajrami - Ajo te don
Ndëgjuar 1,045,271
Shkarkuar 925
Pëlqyer 4,247
Publikuar 27/06/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store