Banner

Banner

Titulli Meda ft. Nurteel - N extrem
Ndëgjuar 4,063,490
Shkarkuar 2,346
Pëlqyer 11,096
Publikuar 03/07/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music: Nurteel
Lyrics: Nurteel & Ghulo
Produced by: EmraCom

Song available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/nextrem-feat-nurteel-single/id1255138420
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/44388981
Spotify: https://open.spotify.com/album/7xLwJ0dwcHzeVb45IJlkq8

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store