Banner

Banner

Titulli Meda - Doren nzemer
Ndëgjuar 2,739,337
Shkarkuar 353
Pëlqyer 9,206
Publikuar 29/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Orkestrimi: Wirusi
Produced by: EmraCom

Song available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/doren-nzemer-single/id1255572730
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/44125861
Spotify: https://open.spotify.com/album/7eLCarDRrjhrcn6kniLrDq
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store