Banner

Banner

Titulli Fifi - Limonat
Ndëgjuar 952,652
Shkarkuar 2,732
Pëlqyer 7,428
Publikuar 07/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Song available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/limonat-single/id1257717793
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/44402261
Spotify: https://open.spotify.com/album/3AqHAolIe06CJjsGwHLDpv

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Fifi on:
►Instagram: https://www.instagram.com/fifi.official.fr/
►Facebook: https://www.facebook.com/fifi.Official.FR/

Music: Alandy MaxAudio
Lyrics : Fifi & Gent Fatali
Sax : Vis Shkodrani

Image Director: Joni Peci
M.U.A : Parukeri Estetike Merita
Special thanks: Elvis Rusta
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store