Banner

Banner

Titulli Baboo Darabuka ft Dj Benity ft Mimoza Shkodra - Vec edhe ka njo
Ndëgjuar 1,598,329
Shkarkuar 1,529
Pëlqyer 4,024
Publikuar 15/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Label: Prominent Network GmbH
Music: Florent Boshnjaku
Lyrics: Rozana Radi
Video: Asha
All right reserved: Baboo Darabuka Group Sh.p.k

BOOKING:
Please feel free to contact us today
Mob: +377 44 149 425
E-mail: [email protected]
Web: www.baboodarabuka.com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store