Banner

Banner

Titulli Meda ft. Gold AG - INA
Ndëgjuar 7,558,646
Shkarkuar 509
Pëlqyer 18,632
Publikuar 15/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Song available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/inati-feat-gold-ag-single/id1261380618
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/44920111
Spotify: https://open.spotify.com/album/75UgkdqpUMwHnrXtQNRzPD
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store