Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - Pishman
Ndëgjuar 441,326
Shkarkuar 762
Pëlqyer 1,496
Publikuar 14/07/2017

Informatat e këngës
Publisher: www.onair.be

Sefe Duraj - Pishman (Official Video)

© Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per Sefë Duraj dhe mbrohen nga Onair

Sefë Duraj on Social Media
https://www.facebook.com/SefeDurajOff

Onair on Social Media
https://www.youtube.com/user/OMDalbania
https://www.facebook.com/officialonai...
https://www.instagram.com/onair.music/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store