Banner

Banner

Titulli Vjollca Haxhiu ft. Shkelzen Jetishi - Hakmarrje
Ndëgjuar 3,397,485
Shkarkuar 2,112
Pëlqyer 6,550
Publikuar 22/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika & Orkestrimi: Wirusi
Teksti: Ilir Berani
Styling: Dona Matoshi
Produced by: EmraCom

Song available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/hakmarrje-feat-shkelzen-jetishi-single/id1262755616
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/45102571
Spotify: https://open.spotify.com/album/1rrLw61LVcJUbj85DHADaW
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store