Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Lamtumir
Ndëgjuar 1,730,349
Shkarkuar 422
Pëlqyer 6,843
Publikuar 02/09/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Teksti: Ghulo
Muzika: Bini Nebihu
Studio DIEZ

Available on
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/47415072
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store