Banner

Banner

Titulli Korab Shaqiri - Moj bjondine (LIVE)
Ndëgjuar 7,342
Shkarkuar 1,206
Pëlqyer 31
Publikuar 16/09/2017

Informatat e këngës
"Moj bjondine", music audio performed by Korab Shaqiri.
Booking Contact / Menagement: +37744171171
[email protected]

@Instagram: korabshaqiri
@Facebook: www.facebook.com/korabshaqiriofficial
@Snapchat: shaqiri.korab

Video: Besart Reqani

(C) Korab Shaqiri, 2017
(#mojbjondine #dasmashqiptare #kengeshqip)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store