Banner

Banner

Titulli Ciljeta - Hajmali
Ndëgjuar 1,869,225
Shkarkuar 2,617
Pëlqyer 9,992
Publikuar 12/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
Kenga Magjike 2017 - Java Shtate

Music by: Elgit Doda
Lyrics: Olti Curri
Mastering by : Maringlen Boja

Publishing : Super Sonic Shpk
All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion
www.super-sonic.tv
2017
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store