Banner

Banner

Titulli ESTTO ft. Ciljeta - A je mire
Ndëgjuar 8,050,460
Shkarkuar 17,167
Pëlqyer 31,462
Publikuar 18/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „A JE MIRE ?“ by ESTTO , Çiljeta here 🎧
https://estto.fanlink.to/Ajemire 🎧

Produced by: BigBang (REDBOX Entertainment)
Music & Lyrics by: ESTTO
Video by: Pro Video


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

ESTTO on Instagram: https://www.instagram.com/estto_/
Çiljeta on Instagram: https://www.instagram.com/ciljetaxhilaga/?hl=en

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


© 2019 ESTTO. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store