Banner

Banner

Titulli Mimoza Shkodra - Kafe e llokum
Ndëgjuar 6,638,170
Shkarkuar 3,151
Pëlqyer 11,832
Publikuar 21/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
txt- Kreshnik Avdiu
Ork-Alban Furtuna
Video: MProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store