Banner

Banner

Titulli Sefe duraj - Ndarja dhem
Ndëgjuar 2,511,459
Shkarkuar 2,036
Pëlqyer 7,834
Publikuar 15/04/2017

Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/SefeDurajSub

© & ℗ Sefe Duraj & Onair Media. All Rights Reserved

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store