Banner

Banner

Titulli Sefe duraj - Ndarja dhem
Ndëgjuar 2,417,108
Shkarkuar 1,554
Pëlqyer 7,710
Publikuar 15/04/2017

Informatat e këngës
Publisher: https://web.facebook.com/OnAirMediaOfficial

Sefe Duraj - Ndarja Dhemb
Muzika: Prygo, Uki Latifi
Teksti: Uki
Orkestrimi: Prygo Royal Music Group

Lyrics:
Intro
Qka sheh zemra syri smundet dot
Jo nuk më besohet, që s`të shoh pran meje sot

Dhemb, pas shumë kohësh ende dhemb
Mua n`zemer pikë m`ke mbet
Sikur ty s`do dua më askënd në jetë
Dhemb, pas shumë kohësh ende dhemb
Një përgjigje a ma jep
Mos e fsheh nga un ti më trego drejt.

Ref.
Apo të mungoj si më mungon ti mua
A më do ende njejtë,
A më ke harru, a qan per mua
A ke pas dashni t`vërtet (2x)

Për ty jetova, frymë për ty kam marr
Ta fala veten deri sa tjem gjallë.

Dhemb, pas shumë kohësh ende dhemb
Mua n`zemer pikë m`ke mbet
Sikur ty s`do dua më askënd në jetë
Dhemb, pas shumë kohësh ende dhemb
Një përgjigje a ma jep
Mos e fsheh nga un ti më trego drejt.

Ref.
Apo të mungoj si më mungon ti mua
A më do ende njejtë,
A më ke harru, a qan për mua
A ke pas dashni t`vërtet (2x)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store