Banner

Banner

Titulli Ermal Fejzullahu - Kthema
Ndëgjuar 12,111,666
Shkarkuar 147
Pëlqyer 28,165
Publikuar 11/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
Executive producer: ONIMA

Ermal Fejzullahu - Kthema
Teksti dhe Muzika: Valon Biba
Orkestrimi dhe riperpunimi: Nexhat Mujovi - Wirusi
Remake: Hekuran Demaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store