Banner

Banner

Titulli Afrim Muqiqi ft Gold Ag - Kur ta ktheva Kosov shpinen
Ndëgjuar 380,911
Shkarkuar 166
Pëlqyer 1,305
Publikuar 13/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Video: MProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store