Banner

Banner

Titulli Ryva Kajtazi - Boll lujte
Ndëgjuar 106,167
Shkarkuar 940
Pëlqyer 350
Publikuar 15/12/2017

Informatat e këngës
Ryva Kajtazi - Boll lujte
Programi festiv Labia 2018
Official music video

Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
....................................
Download & Listen & Watch : http://smarturl.it/labia2018vol3
Download :
iTunes : http://smarturl.it/labia2018vol3/itunes
Amazon : http://smarturl.it/labia2018vol3/amazonmusiccddvd
Premier Songs : https://premiersongs.com/labia/
....................................
Listen:
Spotify :http://smarturl.it/labia2018vol3/spotify
Dezzere: http://smarturl.it/labia2018vol3/deezer
Apple Music : http://smarturl.it/labia2018vol3/applemusic
..................................
Watch :
You Tube : http://smarturl.it/labia2018vol3/youtube

..................................
Muzika :
Teksti :

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store