Banner

Banner

Titulli Morena Taraku ft. Blero - My Love
Ndëgjuar 80,853
Shkarkuar 1,817
Pëlqyer 641
Publikuar 12/01/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Morena Taraku ft. Blero - My Love

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store