Banner

Banner

Titulli Blero ft. Prygo - 1000
Ndëgjuar 149,489
Shkarkuar 1,136
Pëlqyer 1,790
Publikuar 08/02/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

VokaliPopullor: Shqipri Kelmendi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store