Banner

Banner

Titulli Fifi - Nanush 1
Ndëgjuar 2,840,030
Shkarkuar 3,833
Pëlqyer 14,634
Publikuar 10/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/56831092
Spotify: https://open.spotify.com/track/2MWMWPGP2r4vZALajsho6a
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/nanush-1-single/1347559873?ls=1

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproducti...
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductio...
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Fifi on:
►Instagram: https://www.instagram.com/fifi.official.fr/
►Facebook: https://www.facebook.com/fifi.Official.FR/

Teksti & Muzika: Fifi - Filloreta Raci
Orkestrimi: Apollo
Mix & master: Elgit doda
Prod by: MaxAudio
Image director: Miranda Dupi
MUA: Arber Bytyqi
Hair: Parukeria Estetike merita
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store